شرکت دانش بنیان الماس کاوان جاذبه دانش

ارائه تکنولوژی های ساخت سازه های اطلاعاتی و تحلیل کلان داده بر بستر فناوری پیشرفته اطلاعات

ما در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات به نیروهای متخصص همچون شما نیازمندیم ، همین حالا مشخصات خود را برای ما ارسال نمایید...!

بلاکچین
تجربه ای حرفه ای

زیست بوم
دنیای زنجیر ها
زیست بوم بلاکچین راهکاری موثر برای جذب سرمایه های سرگردان به سوی بازار سرمایه و گردش این سرمایه به سوی تولید می باشد و کمک سرشاری در رشد اقتصاد کشور عزیزمان خواهد داشت. مطالعه مجمع اقتصاد جهانی در سال 2017 نشان می دهد که برخلاف انتظار عموم تا سال 2025 بلاکچین می‌تواند تا 10 درصد از تولید ناخالص ملی را پوشش دهد. این امر نیاز به یک معماری بلاکچین بومی را دو چندان می نماید. زیست بوم دارای ویژگی هایی از جمله پشتوانه مولد (بورس) ، سامانه جامع اسناد KYC ، سامانه جلوگیری از پولشویی AML ، حفظ حریم شخصی افراد با ترکیب رمزنگاری های مختلف، کیف پول و سامانه های فروشگاهی را به ارمغان آورده است.
سیستم احراز هویت
یک سیستم احراز هویت یکپارچه جهت خدمت‌رسانی به نرم‌افزارهای گوناگون می‌باشد که می‌تواند هویت کاربران نرم‌افزارها را بر اساس سطح نیاز توسعه‌دهندگان احراز کند. از مزایای این سیستم یکپارچگی و امکان خدمت‌رسانی پویا است که کاربران را از ارائه مدارک و طی پروسه احراز هویت در محیط‌های گوناگون بی‌نیاز می‌کند. همچنین با بهره‌گیری ابزارهای نوین سرعت و دقت بررسی مدارک کاربر به‌صورت چشم‌گیر افزایش خواهد یافت که حس مطلوب کاربری را در پی خواهد داشت.
سیستم احراز هویت
احراز چند سطحی هویت افراد
ماهیت اصلی احراز هویت افراد است که با توجه به طراحی سیستم باید بتواند از انواع مختلف احراز هویت پشتیبانی کند چرا که در برخی نرم افزارها نیاز به شناخت افراد در حد شماره همراه مربوط به فرد است اما در برخی دیگر به شناسایی دقیق‌تر افراد از قبیل اوراق هویتی آدرس پستی و ... آن‌ها نیز می‌باشد. این احراز هویت چند سطحی علاوه بر پویا کردن سیستم برای جذب توسعه دهندگان مختلف، به توسعه دهندگان برای سیاست گذاری‌های چندگانه و جذب کاربران گوناگون کمک می‌کند. به‌عنوان مثال برخی از کاربران در فرایندهای احراز هویت آنلاین از ارائه اوراق هویتی امتناع خواهند کرد . توسعه دهندگان می‌توانند با تعیین سطحی برای این دسته از مشتریان و محدود کردن برخی فعالیت‌های آن‌ها، اقدام به جذبشان کنند.
سیستم احراز هویت
کنترل مستمر سطوح دسترسی فرد
با توجه به چند سطحی بودن احراز هویت افراد و نیاز به کنترل دسترسی کاربران با توجه به سطح کاربری آن‌ها نیاز است تا مستمراً بر این سطوح نظارت نماید و از طریق ماژول کنترل کننده‌ای که توسعه دهنده در اختیار آن قرار داده است به کنترل دسترسی افراد بپردازد. این کنترل دسترسی فقط به احرازهای چند سطحی نمی‌باشد و در برخی موارد ممکن است از طریق مراجع قضایی یا ... این دسترسی‌ها محدود شوند.
پلتفرم پذیره نویسی
درواقع پذیره‌نویسی به تعهد انجام کاری یا تعهد امری که در آن نوشته و سند شرح داده‌شده، اطلاق می‌گردد. پذیره‌نویسی هم‌چنین در معنی فرایند خرید اوراق بهادار از ناشر یا نماینده قانونی او و پرداخت یا تعهد پرداخت وجه کامل آن طبق قرارداد به کار می‌رود. سیستم پذیره نویسی چند منظوره با امکان برگزاری پذیره نویسی اولیه و جذب سرمایه انجام می پذیرد .
درگاه پرداخت بلاکچین IPG
یک درگاه پرداخت بلاکچین، اجازۀ دریافت پرداخت‌های توکن یا رمزترز را به صاحبان‌کسب‌و‌کار می‌دهد. آن‌ها امنیت اطلاعات (رمزهای اینترنتی واردشده در یک درگاه) را برقرار می‌کنند و از «گذر امن» این اطلاعات، از خریدار به فروشنده و از فروشنده به سرویس‌دهندۀ درگاه، با کمک رمزنگاری مطمئن می‌شوند.
مزایا:
1- سهولت دسترسی
2- اتصال به سبد خرید
3- تراکنش های امن
4- دامنه گسترده
Gateway
ما در یک زمان هیجان انگیز برای نرم افزار زندگی می کنیم و شاهد تغییراتی مهم در نحوه ساخت برنامه های کاربردی هستیم. ما این فرصت را داریم که در یک حرکت با مقیاس بزرگ از برنامه های متمرکز به سوی معماری های نرم افزاری غیر متمرکز و بسیار کارآمد حرکت نماییم. استانداردهای API و REST در تبادل داده و ارتباط بین سیستم ها و برنامه ها از طریق اینترنت متحول شدند. ظهور Containers منجر به پذیرش گسترده خدمات Microservices در مقیاس بی سابقه ای شده است، حال هر چه به سمت دنیای Cloud native و Microservicesقدم بر می داریم، دیگر نمی توانیم تنها به وسیله API های RESTful نیازهای سازمان خود را بر طرف نماییم.
اما انتقال از برنامه های یکپارچه به خدمات میکروسرویس نیاز به تغییر از API management به Service management دارد.
تیم های مدرن از طریق تنوع ابزارهایی که در اختیارشان برای Service management است موفق به ارائه خدمات به مشتریان خود می شوند. آنها به زبان های مختلف با استراتژی های مختلف استقرار در ابرهای مختلف کار می کنند. آنها از بهترین ابزارهای مورد استفاده خود استفاده می كنند نه تنها قوانینی را ایجاد می كنند كه مشاغل آنها را هدایت می كند ، بلكه برای هوشمند سازی قوانین از یادگیری ماشین نیز استفاده می نمایند. آنها نمی توانند توسط پروتکل ها ، محیط ها یا ارائه دهندگان ابر محدود شوند. در جهانی که با گزینه های متعدد و نوظهور برای ارتباط بین میکروسرویس ها GraphQL ، Kafka، gRPC مواجه هست یک دیدگاه ثابت مناسب یک رشد اقتصادی نمی باشد. نیاز به دروازه سرویس های مناسب برای ارائه خدمات سرویس محور به مشتریان، یکی از دغدغه های شرکت های بزرگ نرم افزاری می باشد. از جمله ویژگی های مورد نظر در این ابزارها متن باز بودن، مقیاس پذیری بالا، تاخیر شبکه پایین ، عملکرد بالا، امنیت و پشتیبانی از خدمات ابری و هیبریدی می باشد.
الماس کاوان | توسعه فناوری ارتباطات و اطلاعات، هوش مصنوعی و داده کاوی
حرکت با مقیاس بزرگ از برنامه های متمرکز به سوی معماری های غیر متمرکز و بسیار کارآمد تر